Közbeszerzési referens

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • laptop, céges mobiltelefon;
  • bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható háttér;
  • szakmai fejlődési;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél

Főbb feladatok, munkák:

  • projektjelentések készítése;
  • pályázatfigyelés;
  • összefoglaló tájékoztató készítése a releváns pályázatokról, s ezek továbbítása a felettes felé, vezetőség rendszeres tájékoztatása;
  • az ajánlattevői oldalon jelentkező feladatokat ellátása;
  • új pályázatok előkészítése, dokumentáció összeállítása, írása, zárása a közbeszerzési törvény alapján;
  • közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódóan kapcsolattartás az ajánlatkérővel, üzleti levelezés, hivatalos ügyek, telefonok, e-mail kezelése;
  • határidők figyelemmel kísérése, pontos betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség;
  • pályázatírásban szerzett min. 2-3 éves tapasztalat;
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség

Munkavégzés helye: 2030 Érd Budafoki út 14.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással a galatech@galatech.hu e-mail címen.